Przyszłość medycyny tworzy się tutaj. Dołącz do Warsaw Medical Expo

Najnowocześniejsza aparatura, maszyny pomagające w jeszcze skuteczniejszym leczeniu pacjentów, wyposażenie, które poprawia komfort dochodzenia do zdrowia, a ponadto edukacja, spotkania biznesowe i wykłady najważniejszych krajowych ekspertów – to wszystko będzie można znaleźć na Warsaw Medical Expo. Wydarzenie odbędzie się w Ptak Warsaw Expo w dniach 23-25 maja 2023.

Warsaw Medical Expo to wydarzenie, którego jeszcze w Polsce nie było. To kompleksowe, międzynarodowe targi medyczne, poświęcone innowacjom, rozwojowi, trendom i zmianom, które zarówno usprawniają pracę klinik i szpitali, jak i pozytywnie wpływają na proces leczenia pacjenta. To spotkanie liderów poszukujących nowych rozwiązań i chcących korzystać ze światowych osiągnięć, by wprowadzić krajowy rynek zdrowotny na wyższy poziom.

Na Warsaw Medical Expo będą twórcy innowacji

Warsaw Medical Expo to połączenie targów biznesowych z branżowymi konferencjami. Odwiedzający będą mogli zaznajomić się z setkami ofert od wiodących polskich i europejskich producentów, dystrybutorów i usługodawców działajacych w sektorze medycznym. Zakres branżowy podzielony został na sześć sekcji: szpitale, gabinety prywatne/przychodnie, usługi, komunikacja i informacja, laboratorium, rehabilitacja/fizjoterapia oraz materiały jednorazowego użytku i sprzęt drobny.

Wśród firm obecnych podczas wydarzenia będą między innymi dostawcy oprogramowania, sprzętu i systemów do przetwarzania danych, usług doradczych i consultingowych, tłumaczeń medycznych, a także urządzeń do obrazowania, chirurgicznych, implantów i protez, sprzętu do intensywnej terapii czy wyposażenia sal operacyjnych. W strefie wystawienniczej zaprezentują się również firmy oferujące urządzenia chłodnicze, grzewcze, usługi z zakresu oczyszczania i sterylizacji czy sprzętu rehabilitacyjnego i fizjoterapeutycznego.

Przyszłość medycyny tworzy się podczas Warsaw Medical Expo

Poza tym odwiedzający będą mogli uczestniczyć w szkoleniach, warsztatach i prelekcjach prowadzonych przez największych ekspertów w Polsce. Podczas ich wystąpień będzie można dowiedzieć się, jak leczy się za granicą, jakie innowacje wprowadzono na międzynarodowy rynek i jakie są trendy w leczeniu pacjentów. Wszystko po to, by odwiedzający wyszli z Warsaw Medical Expo zarówno z kompletem informacji o najlepszych ofertach, jak i z aktualizacją wiedzy przedmiotowej.

Zachęcamy do rejestracji!

Rejestracja dla wystawców: https://warsawmedicalexpo.com/zostan-wystawca/
Rejestracja dla odwiedzających: http://warsawmedicalexpo.com/rejestracja/