Dlaczego warto

Warsaw Medical Expo to największe wydarzenie odbywające się w Centrum Targowo – Kongresowym Ptak Warsaw Expo, dedykowane szeroko pojętej branży medycznej. Podczas targów zaprezentowane zostaną aparatury medyczne, sprzęt rehabilitacyjny, wyposażenie szpitali, klinik, gabinetów i laboratoriów. Jest to jedyna okazja do zapoznania się z ofertami różnych producentów i dystrybutorów oraz zdobycia rzetelnych informacji dotyczących produktów.

Nie zabraknie również premier, szkoleń i konferencji, na które zaprosimy ekspertów branży medycznej, którzy przekażą swoją wiedzę uczestnikom. Podczas dwóch dni Odwiedzający będą mieli niepowtarzalną szansę do zapoznania się z zagadnieniami dotyczącymi stałego postępu technologicznego współczesnej medycyny. Innowacyjna platforma nauki – medycyny- biznesu stworzy uczestnikom możliwość poznania najnowszych osiągnięć z zakresu badań naukowych, techniki i metodologii zabiegowej. Warsaw Medical Expo to idealna platforma do poszerzenia swojej wiedzy i nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Na targi dostaniesz się


Samochodem

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice - zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut, a z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!

Autobusem

Autobusy linii 703, 711 kursują z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków”, autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

Pociągiem

Na przystanku Dworzec Centralny wsiądź w tramwaj nr 7 lub 9, kierunek – Krakowska P+R. Na ostatnim przystanku – Krakowska P+R, przesiądź się w autobusy linii 703, 711 (przystanek docelowy: „Paszków”) lub 733 (Przystanek docelowy: „Centrum mody”).

Darmowy dojazd

Podczas trwania targów kursować będę bezpłatne autobusy z Dw. Centralnego oraz Lotniska im. Fryderyka Chopina.

Warsaw Medical Expo

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica*

Bilety będą dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów. Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji online lub w biurze targowym otrzymają bezpłatną wejściówkę.

Zaproszenie ma tylko formę informacyjną i nie upoważnia do wejścia na targi. Konieczna jest rejestracja lub zakup biletu.

Wstęp dla dzieci jest niewskazany. Jednak jeśli chcesz aby Twoje dziecko towarzyszyło Ci podczas targów to zakup bilet na dany dzień. Wstęp na targi dla dzieci do 12 roku życia jest bezpłatny.

Na targi można dotrzeć samochodem lub bezpłatnymi shuttle busami dojeżdżającymi do Ptak Warsaw Expo z centrum Warszawy oraz Lotniska Chopina.

Dla wygody odwiedzających nas gości parking jest bezpłatny.

Tak, na terenie targów będą punkty gastronomiczne.

Tak. Na terenie hal znajdują się szatnie i będzie można zostawić w nich małą walizkę.